Produktet
Blejë produkte
Kategoria
VW PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE
VW PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE

VW PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE VITI: 2015 , KM: 132.000 , 150PS TEL. +383 45 288 288

VW GOLF VII 2.0 TDI HIGHLINE
VW GOLF VII 2.0 TDI HIGHLINE

VW GOLF VII 2.0 TDI HIGHLINE VITI: 2016 , KM: 132.000   TEL. +383 45 288 288

BMW X6 30D XDRIVE M-SPORT NEW MODEL 00KM
BMW X6 30D XDRIVE M-SPORT NEW MODEL 00KM

BMW X6 30D XDRIVE M-SPORT NEW MODEL 00KM   TEL. +383 44 930 000

Tavolina per Zyre
Tavolina per Zyre

  Tani munde ti gjeni modelet me te reja te inventarit per zyre. Elegante dhe moderne...