Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Zogiani: Haziri me deklarimet e fundit po ndihmon ndarjen e Kosovës sipas dëshirës së Thaçit
23 May 2020 - 17:55
Zogiani: Haziri me deklarimet e fundit po ndihmon ndarjen e Kosovës sipas dëshirës së Thaçit

Zëvendësministri në Ministrinë e Infrastrukturës dhe Ambientit, Avni Zogiani, ka reaguar ndaj deklarimit të fundit të kreut të Gjilanit, Lutfi Haziri cili ka thënë se nëse do të ishte kryeministër do të jepte 17 fshatra të Leposaviqit dhe Zubin Potokut në këmbim të Medvegjes, Preshevës dhe Bujanvcit. Zogiani përmes një shkrimi në Facebook ka thënë […]Telegrafi.com Më shumë