Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Ylli shqiptar i Barcelonës: Po lexoj dhe kam ngrënë sutlijash
21 May 2020 - 20:40
Ylli shqiptar i Barcelonës: Po lexoj dhe kam ngrënë sutlijash

Faqja zyrtare e Barcelonës i ka rezervuar një hapësirë të veçantë Rey Manajt, që i është bashkuar skuadrës B të katalanëve nga Albacete gjatë merkatos së dimrit. Periudha e karantinës: Kam qenë me familjen time. Të paktën nuk kam qenë vetëm, por me prindërit, gjyshen time dhe qenin tonë. Emri i tij është Budino, ai […]IndexOnline Më shumë