Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Willian preferon transferimin te Tottenhami para Juventusit
26 Mar 2020 - 11:40
Willian preferon transferimin te Tottenhami para Juventusit

Ylli i Chelseat, Willian, dëshiron të qëndrojë në Londër nëse do të largohet nga Stamford Bridge këtë verë. Willian dhe Chelsea kanë zhvilluar bisedime të shumta për kontratën e re, me Blutë që i ofrojnë atij një marrëveshje dy-vjeçare, ndërsa ai kërkon tre. Kontrata aktuale e sulmuesit anësor do të skadojë në qershor dhe ai […]Telegrafi.com Më shumë