Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Vrasje në tentativë në Prishtinë
25 Feb 2020 - 13:25
Vrasje në tentativë në Prishtinë

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona, pasi pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete, dhe njëri nga ta i ka therur me thikë dy personat tjerë. Rasti ka ndodhur në rrugën “Sylejman Delvina” në Prishtinë, të hënën rreth orës 18:40. Dy të lënduarit janë duke u trajtuar në QKUK, ndërsa njëri nga të dyshuarit, […]Telegrafi.com Më shumë