Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
VIDEO: Stuhia e shiut shkakton vërshime në Rahovec
20 May 2020 - 01:15
VIDEO: Stuhia e shiut shkakton vërshime në Rahovec

Stuhia e shiut që përfshiu të martën në mbrëmje Rahovecin ka shkaktuar vërshime në këtë qytet. Një qytetar ka dërguar në adresë të KALLXO.com pamje, të cilat tregojnë se si rrugët e qytetit janë vërshuar nga uji dhe janë bërë të pakalueshme për këmbësorët. Këto janë pamjet nga Rahoveci.Kallxo.com Më shumë