Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Vesa Smolica vjen në bashkëpunim me kitaristin Faton Macula në këngën e saj të re
26 Mar 2020 - 11:25
Vesa Smolica vjen në bashkëpunim me kitaristin Faton Macula në këngën e saj të re

Këngëtarja Vesa Smolica, ka tash e sa kohë që është në përgatitje të një projekti muzikor. Kjo këngë e cila është në përgatitje e sipër, ka tashmë një bashkëpunëtor të ri dhe shumë të veçantë, e ai është kitaristi i njohur Faton Macula. Ky i fundit publikoi në InstaStory një fotografi nga incizimet në studio, […]Telegrafi.com Më shumë