Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Vdes 93 vjeçari nga Peja, Ragip Rusta
23 Mar 2020 - 10:40
Vdes 93 vjeçari nga Peja, Ragip Rusta

Ka ndërruar jetë 93-vjeçari nga Peja, Ragip Rusta, i cili ishte i apasionuar pas teknologjisë dhe lexues i rregullt i Telegrafi.com. Lajmin për vdekjen e 93-vjeçarit nga Peja e ka bërë të ditur djali i tij, Ardijan Rusta. “Të dashur miq para pak qaste ndërroi jetë Babai im Ragip Rusta”, shkruan Ardijan Rrusta në Facebook. […]Telegrafi.com Më shumë