Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Urimi i Pacollit për festën e Fitër Bajramit
23 May 2020 - 17:45
Urimi i Pacollit për festën e Fitër Bajramit

Deputeti dhe kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka uruar festën e Bajramit. “Nata e Bajramit, Më vjen shumë keq që këtë herë gëzimi i festës së shenjtë të besimit Islam, “Bajrami i madh” ose “Fitër Bajrami“ nuk mund të ndahet me miqtë, siç është tradita në Kosovë. E tëra çka duhet të […]Kallxo.com Më shumë