Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Tri skuadra angleze interesohen për Coutinhon
22 May 2020 - 23:40
Tri skuadra angleze interesohen për Coutinhon

Tashmë është pothuajse e sigurt, Philippe Coutinho nuk do të qëndrojë te Bayern Munchen. Braziliani ka pak shanse që të qëndrojë edhe te Barcelona, megjithatë nuk duhet të shqetësohet, pasi shumë oferta do të ketë në tavolinë gjatë verës. Për 27-vjeçarin interesohen tre klube angleze, Chelsea, Manchester United dhe Leicester. Sipas “Mundo Deportivo”, klubet në […]IndexOnline Më shumë