Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Sulmoi zyrtarët policorë, arrestohet një person në Suharekë
23 May 2020 - 12:40
Sulmoi zyrtarët policorë, arrestohet një person në Suharekë

Një person është arrestuar pasi ka penguar dhe sulmuar zyrtarët policorë në krye të detyrës. Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 21:35, në Suharekë. Siç thuhet në raport, një zyrtar policor ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësorë, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje. “Është arrestuar i dyshuari […]Telegrafi.com Më shumë