Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Sony Xperia 1 Mk II tani është në dispozicion për para-porosi
21 May 2020 - 23:40
Sony Xperia 1 Mk II tani është në dispozicion për para-porosi

Sony Xperia 1 Mk II tani është në dispozicion për para-porosi në SH.B.A., telefoni është vënë në dispozicion nga B&H Photo, megjithëse ende nuk ka detaje mbi një datë të saktë lansimi. Xperia 1 Mk II do të zbarkojë në Japoni këtë javë në 22 maj dhe pajisja vjen me një procesor nga Qualcomm, Snapdragon […]Telegrafi.com Më shumë