Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Shtyhen tri ndeshje të Serisë A shkaku i shpërndarjes së koronavirusit
23 Feb 2020 - 00:20
Shtyhen tri ndeshje të Serisë A shkaku i shpërndarjes së koronavirusit

Në një ngjarje të paprecedent, kryeministri italian Giuseppe Conte ka bërë të ditur se të gjitha ngjarjet sportive në zonën e Lombardisë dhe Venetos janë suspenduar, për shkak të shpërndarjes së koronavirusit. Në këtë vendim të kryeministrit italian përfshihen edhe tri ndeshje e nesërme të Serisë A: Verona vs Cagliari, Atalanta vs Sassuolo dhe Inter […]GazetaExpress.com Më shumë