Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Raportohet një person i zhdukur në Prishtinë
26 Mar 2020 - 10:55
Raportohet një person i zhdukur në Prishtinë

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh bën të ditur se një femër ka raportuar se bashkëshorti i saj mashkull  kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij. Rasti ka ndodhur në rrugën “Ismet Krasniqi” në Prishtinë. “Rr. Ismet Krasniqi, Prishtinë 24.03.2020-12:10. Me 25.03.2020 ankuesja femër kosovare ka raportuar se […]Telegrafi.com Më shumë