Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Rama njofton rregullat e karantinës për fundjavën: Ta kaloni sa më qetë
22 May 2020 - 23:55
Rama njofton rregullat e karantinës për fundjavën: Ta kaloni sa më qetë

Fundjava nuk do të ndryshojë. Rregullat do të jenë të njëjta për 5 bashkitë që janë ende zona të kuqe dhe për këtë ka ndikuar fakti që këtë javë ka pasur rritje të numrit të të infektuarve me COVID. Kryeministri Edi Rama njoftoi mbrëmjen e stome se kjo fundjavë do të jetë me të njëjtat rregulla si […]IndexOnline Më shumë