Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Publikohet orari i aktiviteteve kulturore për shënimin e 12 vjetorit të Pavarësisë
15 Feb 2020 - 09:45
Publikohet orari i aktiviteteve kulturore për shënimin e 12 vjetorit të Pavarësisë

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit ka publikuar orarin e aktiviteteve që do të  mbahen me rastin e shënimit të 12 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Republikës së Kosovës. MKRS ka bërë të ditur përmes një komunikate për media, se aktivitetet për shënimin e Ditës së Pavarësisë së Kosovës do të mbahen më 17, […]Kallxo.com Më shumë