Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
PSD: Marrëveshjet e Mynihut të dëmshme, Qeveria Kurti vagon i negociatave të Hashim Thaçit
14 Feb 2020 - 15:05
PSD: Marrëveshjet e Mynihut të dëmshme, Qeveria Kurti vagon i negociatave të Hashim Thaçit

Partia Socialdemokrate ka reaguar pas marrëveshjes së nënshkruar sot në Mynih për hekurudhën dhe autostradën mes Kosovës dhe Serbisë, raporton Gazeta Express. PSD ka shkruar se teksti i marrëveshjes mes dy vendeve të nënshkruara sot nuk dihet. “Ne nuk e kemi parë tekstin e marrëveshjeve, por e dimë me siguri të plotë që secila marrëveshje […]GazetaExpress.com Më shumë