Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Prizren, nesër promovohet libri ‘Shtëpi prej kartoni’
14 Feb 2020 - 14:45
Prizren, nesër promovohet libri ‘Shtëpi prej kartoni’

Romani “Shtëpi prej kartoni” i Roland Spahiut promovohet nesër, më 15 shkurt 2020, në librarinë “Altera” në Prizren. Promovimi i këtij romani do të bëhet nga ora 18:00. Ky eveniment do të realizohet me pjesëmarrjen e studiuesve të kritikës letrare nga Tirana, Prishtina e Prizreni. Romani “Shtëpi prej kartoni” është botuar nga Botimet “Altera” dhe […]Kallxo.com Më shumë