Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Plot derbi në Kosovë dhe Evropë, të gjithë në një vend – në IPKO
14 Feb 2020 - 15:05
Plot derbi në Kosovë dhe Evropë, të gjithë në një vend – në IPKO

Pas pushimit të gjatë prej më shumë se dy muajsh, këtë fundjavë do të fillojë stinori pranveror i IPKO Superligës së Kosovës në futboll. Dhe, pjesa e dytë e sezonit nis menjëherë me një ndeshje të madhe. Derbi i Anamoravës do t’i vë të dielën përballë dy skuadrat gjilanase, Drita dhe Gjilani. Kjo ndeshje është […]GazetaExpress.com Më shumë