Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim
15 Feb 2020 - 09:15
Parashikimi i motit për sot dhe ditët në vijim

Shërbimi i meteorologjisë njofton se sot do të mbajë mot i butë dhe intervale më të gjata me diell. Me kalimin e sistemit frontal gjatë natës, mbi rajon do të fillojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë nga Evropa Qendrore. Ditën e shtunë mbesin ende vranësira, mirëpo gjatë mbrëmjes dhe nga dita e diel […]Kallxo.com Më shumë