Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8 nuk zyrtarizohen para muajit prill
26 Mar 2020 - 10:55
OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8 nuk zyrtarizohen para muajit prill

OnePlus nuk pritet t’i bëjë zyrtare modelet e reja të OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8 përpara muajit prill. Disa ditë pasi u pa në duart e aktorit të famshëm Robert Doëney Jr, OnePlus 8 Pro me gjitha specifikat e tij ka rrjedh online, duke i lënë shumë pak imagjinatës së fansave të tij të […]Telegrafi.com Më shumë