Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Olta Boka shtatzënë me djalin e deputetit shqiptar
23 May 2020 - 00:35
Olta Boka shtatzënë me djalin e deputetit shqiptar

Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë pas ajo vendosi ta bëjë më në fund “zemrën gur” dhe të flasë për herë të parë për romancën që po shijon prej vitesh. Olta është në një marrëdhënie dashurie […]GazetaBlic Më shumë