Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Nesër ceremonia e varrimit të aktores Leze Qena
25 Mar 2020 - 20:15
Nesër ceremonia e varrimit të aktores Leze Qena

Aktorja Leze Qena do të varroset nesër, më 26 mars, në ora 17:00 në varrezat e në lagjen “Arbëria” në Prishtinë. Kohën për varrimin e aktores Qena e ka konfirmuar për media ministrja e Kulturës, Vlora Dumoshi, pas homazheve që ka bërë para fotografisë së aktores para Teatrit Kombëtar të Kosovës. Homazhe dhe nderime për […]Kallxo.com Më shumë