Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Mozzik godet me projektin e radhës, “Auf Wiedersehen”
14 Feb 2020 - 14:10
Mozzik godet me projektin e radhës, “Auf Wiedersehen”

Në vazhdën e projekteve të reja muzikore, Mozzik e ka publikuar projektin e ri muzikor, të cilin e ka kompletuar me videoklip. “Auf Wiedersehen” është titulli i këngës më të re, e cila vjen e interpretuar në gjermanisht dhe shqip. Tekstin e ka shkruar Gramoz Aliu (emri i vërtetë i reperit), ndërsa producenti Rzon është […]Telegrafi.com Më shumë