Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Ministrja Dumoshi paralajmëron strategji për kulturë
14 Feb 2020 - 14:30
Ministrja Dumoshi paralajmëron strategji për kulturë

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi ka paralajmëruar hartimin e një strategjie për kulturë. Hartimin e kësaj strategjie ministrja Dumoshi e premtoi gjatë një takimi që ka pasur me një grup të poetëve që janë pjesë e manifestimit letrar “Republika”. Ministrja Dumoshi ka pritur sot në takim një grup me krijuesit e manifestimit […]Kallxo.com Më shumë