Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Ministri Mustafa viziton fermerët në Rahovec
16 May 2020 - 14:25
Ministri Mustafa viziton fermerët në Rahovec

Ministri në detyrë i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Besian Mustafa i shoqëruar nga kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi u ka bërë vizitë sot vreshtarëve, blegtorëve dhe kultivuesve të perimeve e fidanëve në këtë komunë, ku ka parë nga afër punën e tyre dhe është informuar me sfidat që po përballen këta prodhues […]Telegrafi.com Më shumë