Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
“Mbret i tradhtisë” – balada më e re nga Vesa Smolica
15 Feb 2020 - 09:55
“Mbret i tradhtisë” – balada më e re nga Vesa Smolica

Këngëtarja Vesa Smolica ka prezantuar së fundmi për publikun projektin e saj më të ri muzikor. “Mbret i tradhtisë” titullohet kënga e saj e re, e cila është një baladë e lehtë e zhanrit RnB. Melodia dhe teksti janë realizuar nga vet Vesa, gjersa për orkestrimin dhe incizimin është kujdesur K-Master nga label-i PINT. Kënga […]Telegrafi.com Më shumë