Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19
23 May 2020 - 08:40
Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së fundmi raportohet se numri i rasteve në mbarë botën ka shkuar në 5 milion e 306 mijë e 237, […]IndexOnline Më shumë