Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Man City rrezikon të dënohet edhe në Premierligë, mund të bie në Ligën e Dytë
15 Feb 2020 - 09:50
Man City rrezikon të dënohet edhe në Premierligë, mund të bie në Ligën e Dytë

Manchester City mund ta dënohet edhe me ulje të pikëve në Premierligë dhe rrezikon edhe të bie në Ligën e Dytë, nivelin e katërt të futbollit në Angli, pas dënimit që ia dha UEFA të premten për shkelje të rregullave për financim. Klubi u dënua të premten nga UEFA me pezullim nga garat evropiane për […]GazetaExpress.com Më shumë