Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Maddison e dëshiron transferimin në Man United
14 Feb 2020 - 15:05
Maddison e dëshiron transferimin në Man United

Ylli i mesfushës së Leicester Cityt, James Maddison, dëshiron t’i bashkohet Manchester Unitedit, përderisa “Djajtë e kuq” po përgatiten për ta rindërtuar skuadrën për t’iu kthyer garës për titujt vendorë dhe ndërkombëtarë. 23-vjeçari James Maddison raportohet se është prioriteti i Manchester Unitedit për afatin kalimtar të verës, në fund të këtij sezoni. Burimet e afërta […]GazetaExpress.com Më shumë