Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Luana Vjollca publikon imazhe të tjera nga seti i ri fotografik
20 May 2020 - 00:10
Luana Vjollca publikon imazhe të tjera nga seti i ri fotografik

Këngëtarja dhe njëherësh moderatorja, Luana Vjollca, është e mjaft e pëlqyer dhe e komentuar. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar fotografi dhe video nga përditshmëria e saj dhe projektet muzikore. Në një fotosesion të fundit, ajo ka shfaqur intervistën të cilën e kishte dhënë për një revistë në Turqi dhe po ashtu […]Telegrafi.com Më shumë