Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Lindsay Lohan dhe drejtori i “The Parent Trap” ribashkohen për një vazhdim të ri të filmit?
23 May 2020 - 00:25
Lindsay Lohan dhe drejtori i “The Parent Trap” ribashkohen për një vazhdim të ri të filmit?

Tifozët e filmit të vitit 1998 The Parent Trap kanë diçka emocionuese për të pritur në të ardhmen e afërt! Regjisori i filmit Nancy Meyers përlodh në llogarinë e saj në Instagram se do të ndajë disa lajme javën e ardhshme, por ajo sqaroi se nuk do të jetë një vazhdim. Nancy postoi një foto prapa skenave nga seti dhe shkroi, “Unë kam […]IndexOnline Më shumë