Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Lekaj i reagon Kurtit: Ekzistojnë autorizimet për marrëveshjet e Berlinit dhe Munihut – është koha e veprave jo e fjalëve
15 Feb 2020 - 00:40
Lekaj i reagon Kurtit: Ekzistojnë autorizimet për marrëveshjet e Berlinit dhe Munihut – është koha e veprave jo e fjalëve

Lekaj: Kurti ta kuptojë që s’është në opozitë, është koha e veprave jo fjalëve Ish-ministri i Ministrisë së Infrastrukturës Pal Lekaj, ka reaguar pasi kryeministri Albin Kurti ka thënë se nënshkrimi i dy marrëveshjeve në Munih, u bënë nga zyrtarët e ish-ministrit Lekaj pa autorizimin e Qeverisë. Lekaj ka thënë se Kurti duhet të kuptojë […]Telegrafi.com Më shumë