Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Kryeministri Kurti për Leze Qenën: Vdiq aktorja që jetën ia fali artit
25 Mar 2020 - 18:15
Kryeministri Kurti për Leze Qenën: Vdiq aktorja që jetën ia fali artit

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurit, ka thënë përmes një postimi në Facebook se vdekja e aktores Leze Qena është një humbje e madhe. Kurti ka porositur politikanë që t’ i mbështesin dhe respektojnë artistët sa ata janë gjallë. Kur artistët vdesin, ka thënë kryeministri Kurti në postimin tij, pikëllohen të gjithë, por dashurinë dhe respektin […]Kallxo.com Më shumë