Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Kryebashkiaku dënohet sepse vodhi shtetin? Jo, vodhi gjyshen e tij!
14 Feb 2020 - 13:40
Kryebashkiaku dënohet sepse vodhi shtetin? Jo, vodhi gjyshen e tij!

Një kryebashkiak i Tennessee është paditur për vjedhje të afro 400,000 dollarëve nga gjyshja e tij gjatë viteve të fundit të jetës së saj. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, midis nëntorit 2014 dhe janarit 2016, kryetari aktual i bashkisë Mount Carmel, Christopher Scott Jones, dyshohet se mashtroi Marceline Carpenter nga gati 394,000 dollarë para […]Telegrafi.com Më shumë