Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Korab Shaqiri rrëfen për ditët e tij në karantinë: Kemi mësuar se nuk ka asgjë më të vlefshme sesa jeta dhe shëndeti ynë
24 Apr 2020 - 21:55
Korab Shaqiri rrëfen për ditët e tij në karantinë: Kemi mësuar se nuk ka asgjë më të vlefshme sesa jeta dhe shëndeti ynë

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Korab Shaqiri, gjatë ditës së sotme (e premte) ka dhënë një intervistë për Telegrafin, në të cilën ka rrëfyer ditët e tij në karantinë. Përveç periudhës së vetizolimit, ai ka folur për projektin më të ri, “Dilema”, të realizuar në kushte shtëpie, gjërat që ka mësuar këtë kohë e […]Telegrafi.com Më shumë