Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Klopp jep lajmin e keq për Xherdan Shaqirin
14 Feb 2020 - 15:00
Klopp jep lajmin e keq për Xherdan Shaqirin
Ky takim vjen pas një pushimi të shkurtë që e kishin shumica e skuadrave angleze dhe Liverpooli do t’i synojnë tre pikët që t’i afrohen edhe më shumë titullit të kampionit për këtë sezon.

Para këtij takimi, ka folur trajneri Jurgen Klopp, i cili ka paralajmëruar kthimin e Sadio Manes dhe James Milnerit, të cilët kishin pësuar nga një lëndim të lehtë. E njëjta gjë nuk vlen edhe për Nathaniel Clyne e për Paul Glatzel, të cilët janë të lënduar që një kohë të gjatë, me shume ne Insporti.com
Insider Sh.p.k Më shumë