Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Katër persona tentojnë ta kalojnë kufirin, dërgohen në karantinë
26 Mar 2020 - 11:10
Katër persona tentojnë ta kalojnë kufirin, dërgohen në karantinë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar katër të dyshuar, një femër dhe tre meshkuj, nën dyshimin se të njëjtit kanë tentuar ta kalojnë kufirin në mënyrë të paautorizuar. Me urdhër të prokurorit rasti kalon në procedurë të rregullt, kurse të dyshuarit pas kontrollit mjekësor janë dërguar në karantinë. Ndryshe, për 24 […]Telegrafi.com Më shumë