Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Juventus refuzon Vidalin
21 May 2020 - 00:15
Juventus refuzon Vidalin

Juventus dhe Barcelona, kanë hyrë në negociata për shkëmbimin e lojtarëve në merkaton e verës. Mediat në Spanjë dhe Itali, kanë raportuar se bianconerët dhe katalunasit, kanë arritur marrëveshje për shkëmbimin Miralem Pjanic – Arthur Melo, mirëpo mesfushori brazilian ka refuzuar t’i bashkohet skuadrës italiane. Gazeta italiane “Calciomercato.com“, shkruan se Barcelona ia ka ofruar mesfushorin […]Kallxo.com Më shumë