Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
IKSHPK: Asgjë nuk ka përfunduar, virusi akoma gjendet në mesin tonë
23 May 2020 - 00:25
IKSHPK: Asgjë nuk ka përfunduar, virusi akoma gjendet në mesin tonë

Pas rasteve të fundit me COVID-19, Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, përmes një njoftimi ka thënë se asgjë nuk ka përfunduar dhe se virusi ende është në mesin tonë. “Asgjë nuk ka përfunduar! Virusi nuk po tallet! Virusi akoma gjendet në mesin tonë”, thuhet në shkrimin e publikuar në Facebook. IKSHPK-ja njofton se […]Telegrafi.com Më shumë