Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Hyn në kopshtin zoologjik i dehuri dhe bën sherr me arushën
23 May 2020 - 08:25
Hyn në kopshtin zoologjik i dehuri dhe bën sherr me arushën

Një burrë i dehur është futur në rrethimin e një arushe në kopshtin zoologjik dhe është munduar që ta mbysë atë në ujë. Ngjarja e çuditshme ka ndodhur në Poloni. 23-vjeçari është xhiruar me celular nga të pranishmit në kopshtin zoologjik të Varshavës, qytet i cili ka lehtësuar masat ndaj koronavirusit. Pamjet tregojnë arushën që […]IndexOnline Më shumë