Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Hoti: Të gjinden të gjitha mundësistë për mbështetje të bujqëve pas dëmeve të shkaktuara nga reshjet e fundit
21 May 2020 - 08:55
Hoti: Të gjinden të gjitha mundësistë për mbështetje të bujqëve pas dëmeve të shkaktuara nga reshjet e fundit

I nominuari për kryeministër i qeverisë së mundshme në krye me Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe ish-zëvendëskryeministri i qeverisë të udhëhequr nga Albin Kurti, Avdullah Hoti, ka thënë se Ministria e Bujqësisë duhet t’i gjej të gjitha mundësistë për mbështetje të bujqëve pas dëmeve të shkaktuara nga reshjet e fundit. Hoti me anë të një […]Telegrafi.com Më shumë