Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Higuain: Të pensionohem në River Plate? Do të mendoj
23 May 2020 - 08:35
Higuain: Të pensionohem në River Plate? Do të mendoj
"

Gonzalo Higuain nuk \u00ebsht\u00eb i sigurt n\u00ebse do t\u00eb largohet nga Juventusi p\u00ebr River Platen, edhe pse sulmuesi do t\u00eb d\u00ebshironte t\u00eb pensionohej n\u00eb klubin e f\u00ebmij\u00ebris\u00eb. Higuain \u00ebsht\u00eb lidhur me nj\u00eb largim nga Zonja e Vjet\u00ebr dhe me nj\u00eb rikthim n\u00eb Argjentin\u00eb. 32 vjecari gjithashtu k\u00ebrkohet edhe nga disa klube n\u00eb MLS, vecan\u00ebrisht nga […]<\/p>\n

The post Higuain: T\u00eb pensionohem n\u00eb River Plate? Do t\u00eb mendoj<\/a> appeared first on Gazeta Express<\/a>.<\/p>\n"

GazetaExpress.com Më shumë