Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
​Haxhiu: Thaçi e Mustafa rrëzuan Qeverinë Kurti – do të rikthehemi edhe më fuqishëm
26 Mar 2020 - 00:10
​Haxhiu: Thaçi e Mustafa rrëzuan Qeverinë Kurti – do të rikthehemi edhe më fuqishëm

Ministrja në detyrë e Drejtësisë Albulena Haxhiu ka folur pas rrëzimit të Qeverisë Kurti sonte përmes mocionit të mosbesimit të iniciuar nga LDK-ja e Isa Mustafës. Haxhiu ka akuzuar direkt presidentin Hashim Thaçi dhe kryetarin e LDK-së Isa Mustafa se qëndrojnë prapa rrëzimit të Qeverisë Kurti. Ajo tha se kanë punuar me ndershmëri që nga […]Telegrafi.com Më shumë