Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Grabitje e armatosur në Klinë
26 Mar 2020 - 11:10
Grabitje e armatosur në Klinë

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të grabitjes në fshatin Klinavc të Klinës. Sipas raportit policor, viktima mashkull  kosovar ka raportuar se, derisa ishte në vendin e tij të punës në pompë derivatesh, tre persona të maskuar dhe armatosur dhe duke e sulmuar fizikisht i kanë grabitur një shumë parash dhe janë larguar […]Telegrafi.com Më shumë