Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Getinjo publikon “Freestyle” të ri nga izolimi
23 May 2020 - 08:55
Getinjo publikon “Freestyle”     të ri nga izolimi

Duke qenë të izoluar dhe pa angazhime në koncerte dhe mbrëmje të ndryshme, artistët kanë shfrytëzuar këtë kohë për të punuar në projekte të reja. Më ndryshe nuk ishte as për Getinjon i cili së fundi ka publikuar një “Freestyle” që e ndau edhe me adhuruesit në Instagram. Reperi publikoi një video, në të cilën […]IndexOnline Më shumë