Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Flamurtari kërkon që të testohen të gjithë klubet për COVID-19
20 May 2020 - 22:15
Flamurtari kërkon që të testohen të gjithë klubet për COVID-19

Diagnostikimi i lojtarit të Dritës, Izair Eminit, me coronavirus ka alarmuar skuadrat kosovare të Superligës së Kosovës në futboll. Klubi i Flamurtarit, ka bërë thirrje që të testohen të gjithë anëtarët e klubeve të futbollit. Skuadra nga Prishtina kërkon që mos të vazhdohet kampionati pa u testuar të gjithë futbollistët dhe anëtarët e 12 klubeve […]Kallxo.com Më shumë