Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
FFK-ja nënshkruan memorandum bashkëpunimi me Federatën e Katarit
14 Feb 2020 - 15:05
FFK-ja nënshkruan memorandum bashkëpunimi me Federatën e Katarit

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, sot, udhëtoi në Doha të Katarit, ku nënshkroi memorandum bashkëpunimi me Federatën e Futbollit të Katarit. Presidenti Ademi në aeroportin e Dohas është pritur nga zyrtarët e FF të Katarit si dhe nga ambasadori i Kosovës, Amir Ahmeti, ndërsa në Doha po qëndron me ftesë të […]GazetaExpress.com Më shumë