Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Enca: Shtrati im akoma vetëm
23 May 2020 - 10:40
Enca: Shtrati im akoma vetëm

Enca Haxhia këto ditë ka qenë aktive në realizimin e një seti fotografik, ndërsa disa prej imazheve i ka ndarë me fansat e saj. Ditë më parë ajo kishte publikuar një video, teksa merrte poza në një lokal në Tiranë dhe e gjitha duket të kenë qenë pjesë e aktiviteteve të saja artistike. E veshur […]Telegrafi.com Më shumë