Lajmet
Të rejat e fundit
Kategoria
Dy burra në SHBA vendosën shalqinj mbi kokë dhe kryen vjedhje në një dyqan
20 May 2020 - 16:55
Dy burra në SHBA vendosën shalqinj mbi kokë dhe kryen vjedhje në një dyqan

Dy burra që kishin vendosur shalqinj në kokë, u kapën nga kamerat duke vjedhur në një dyqan. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, policia në Virxhinia arrestoi të shtunën Justin Rogers për vjedhje të alkoolit si dhe mbulimin e fytyrës në publik. Siç shihet edhe në pamjet e mëposhtme 20-vjeçari kapet nga kamerat bashkë me […]Telegrafi.com Më shumë